Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół "Nadzieja" w Legnicy

logo
Stronę odwiedzono 141551 razy, dzisiaj było 7 wizyt, wczoraj 18


Firmy

Domkiem letniskowym dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych jest "Gruszeczka" http://domgruszeczka.pl/ położony w Dolinie Baryczy. Piękna okolica oraz brak wysokich schodów i krawężników sprawia, że jest to wymarzone miejsce dla osób z dysfunkcją narządów ruchu. W wolnych chwilach, gdy pogoda ogranicza wycieczki krajoznawcze, można pograć w bilard lub poćwiczyć na siłowni. Dla sprawniejszych jest do dyspozycji boisko do siatkówki oraz rowery, na których można zwiedzać tęn piękny Park Krajobrazowy.

Często na uroczystościach i rocznicach naszego Stowarzyszenia jako ważną część imprezy jest krojenie i konsumpcja ciast i tortu. Najsmaczniejsze są torty z bitą śmietaną przekładane kakaowym biszkoptem. Wszyscy członkowie naszej społeczności uwielbiają smakołyki wypiekane przez lokalnych piekarzy i cukierników. Ostatnio mieliśmy okazję spróbować wyroby Cukierni Yogi z pod Wrocławia http://ciasta.wroclaw.pl/ . Byliśmy pod wrażeniem niepowtarzalnego smaku ciast, oraz oryginalnego kształtu tortu. Mamy nadzieję, że będziemy jeszcze mogli skosztować kiedyć innych specjałów tego zakładu cukierniczego.

Poszukujesz detektywa? Liczysz na dyskretność i anonimowość? Nie masz stuprocentowej pewności, co do problemu, z którym się borykasz i który nie pozwala ci spokojnie spać? Prywatni detektywi ze STORM-u http://prywatny-detektyw-wroclaw.pl/ chętnie podejmą się nawet najbardziej nietypowej sprawy i pomogą w kłopocie wydającym się nie miećz satysfakcjonującego rozwiązania. W ramach naszych usług prowadzimy śledztwa dotyczące zaginionych osób, podejrzeń o niewierność partnera lub sprawdzanie przyszłych lub obecnych pracowników lub wspólników w biznesie. Doświadczenie w pracy, potwierdzone oficjalnymi licencjami, pozwala dotrzeć do faktów i informacji, które nie są dostępne dla przeciętnych ludzi.

Zakład rehabilitacyjny Sanitas z Wrocławia oferuje zabiegi w ośrodku zdrowia oraz w domu pacjenta. Fizjoterapia w tej firmie prowadzona jest zawsze przez osoby z tytułem magistra uzyskanym w polskiej uczelni medycznej lub sportowej. Rehabilitacja w naszej firmie przeznaczona jest dla osób w każdym wieku, a dla kobiet po porodzie mamy specjalne zestawy ćwiczeń przyspieszające powrót do formy z przed poczęcia dziecka. Na stronie http://sanitas.wroclaw.pl/ znajdują się szczegóły oferty, w tym także propozycja dla osób chcących zrzucić nadmiar kilogramów, aby poprawić swój wygląd i swoją samoocenę. Dysponujemy także wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego w której do dyspozycji wszystkich potrzebujących są przedmioty i urządzenia ułatwiające życie inwalidom.